Algemene ledenvergadering 27 november 2023

Meedoen met de VVD?

Beste Liberaal,

Graag nodigen wij u hierbij uit voor de Algemene ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard op:              

Maandag 27 november 2023.

Locatie            n.n.t.b.

Inloop              19:50 uur
Aanvang          20:00 uur
Einde               22:00 uur en aansluitend netwerken

We hebben voor deze avond een agenda samengesteld. Zo zullen we natuurlijk terugkijken op het laatste politieke half jaar van 2023. Vanuit de gemeenteraad politiek wordt u bijgepraat met de laatste ins en outs ten aanzien van een aantal belangrijke liberale
onderwerpen die spelen binnen onze gemeente.

Vanuit het bestuur delen we ook graag onze plannen en activiteiten voor het komende jaar. Een misschien minder uitdagend maar zeker niet minder belangrijk onderwerp betreffen de jaarcijfers. Het organiseren van activiteiten om zichtbaar te zijn en nieuwe mensen te enthousiasmeren voor onze club kost geld. Maar wat levert het ons op? Zijn er andere manieren om inkomsten te genereren die aanspreken en die een bijdrage leveren aan het op orde brengen van de campagnekas?

Op woensdag 22 november zullen we weer naar de stembus gaan voor de Tweede Kamer verkiezingen. Tijdens deze avond zullen we met een aantal kandidaten van de kieslijst terugkijken op de verkiezingen die dan inmiddels voorbij zijn. Wat ging goed en wat kan beter?

Binnen het bestuur zijn er een aantal wijzigingen. Zo is er vanaf maart 2023 sprake van een
waarnemend voorzitter. Het huidige bestuurslid dat momenteel de functie van waarnemend voorzitter vervult heeft aangegeven de combinatie met zijn portefeuille moeilijk te combineren valt. We zullen daarom opnieuw op zoek gaan naar een voorzitter.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van VVD Hoeksche Waard

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. …

Meest recent.Activiteiten.

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van de VVD …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. Maar in …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

Op 8 maart 2023 vindt de eerste Algemene Ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard plaats. Dit keer op een bijzondere locatie. De …

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.