Kandidaten presenteren zich tijdens Verkiezingsborrel VVD Hoeksche Waard

Meedoen met de VVD?

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van de VVD Hoeksche Waard. Deze borrel was openbaar toegankelijk en leverde dan ook een bont gezelschap aan bezoekers op. De drie kandidaten van de kieslijst (Dieke van Groningen, Youri Volkman en Mirjam Nelisse) kregen eerst uitgebreid de tijd om zichzelf aan de bezoekers voor te stellen. Wie zijn ze, waar komen ze vandaan, waar willen ze zich voor inzetten en wat hebben ze met de Hoeksche Waard? Dit leverde al een eerste inkijkje op. 

Daarna nam de fractie van de VVD Hoeksche Waard het woord en voelde de drie kandidaten stevig aan de tand over een aantal belangrijke onderwerpen. Belangrijke onderwerpen die spelen in de Hoeksche Waard, maar die ook landelijk op de politieke agenda staan. 

Dat de drie kandidaten elk een andere achtergrond hebben kwam de discussie en het debat over deze onderwerpen zeker ten goede. Uiteindelijk werd het debat en de discussie afgesloten met een laatste vragenrondje uit het publiek en kon er tijdens de borrel nog door de aanwezigen 1-op-1 met de kandidaten gesproken worden.

Het bestuur en de fractie van de VVD Hoeksche Waard dankt de aanwezigen voor hun komst en wenst de kandidaten veel succes bij de verkiezingen op 22 november 2023!

 

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. …

Beste Liberaal, Graag nodigen wij u hierbij uit voor de Algemene ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard op:               Maandag 27 …

Meest recent.Activiteiten.

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. Maar in …

Beste Liberaal, Graag nodigen wij u hierbij uit voor de Algemene ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard op:               Maandag 27 november 2023. …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

Op 8 maart 2023 vindt de eerste Algemene Ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard plaats. Dit keer op een bijzondere locatie. De …

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.