Icafé over Recreatie en Toerisme

Meedoen met de VVD?

Op dinsdag 19 april 2022 (20.00 uur – 21.30 uur) ) organiseren de VVD-netwerken Goeree-Overflakkee, Hoeksche Waard, Nissewaard en Voorne aan Zee een digitaal iCafé (via Zoom) over Recreatie en Toerisme. Te gast zijn wethouder Aart Jan Spoon, beleidsmedewerker provincie Zuid-Holland Patty van der Kleij en de secretaris TOP Voorne Arja Riedijk. Zij zullen het onderwerp wonen vanuit hun perspectief toelichten waarna er ruimte is voor vragen en discussie.

We wonen in een prachtige omgeving. Daar willen meer mensen van genieten, de eilanden rondom het Haringvliet (Goeree-Overflakkee, Hoekse Waard en Voorne-Putten) zijn een trekpleister voor toeristen uit binnen en buitenland.Tijdens dit webinar komen Provincie, een wethouder en de toerisme sector aan het woord om hun visie op Toerisme en recreatie te geven

Wil je aanwezig zijn, een vraag stellen of gewoon meeluisteren? Meld je dan hier aan.

Op woensdag 24 mei vond de tweede editie van het Lagerhuisdebat, op initiatief van de VVD Hoeksche Waard, plaats in …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

Meest recent.Activiteiten.

Op woensdag 24 mei vond de tweede editie van het Lagerhuisdebat, op initiatief van de VVD Hoeksche Waard, plaats in het Dorpshart …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

NieuwsbriefFebruari 2023Beste liberalen, 2023 is al weer even van start, en er komen al al weer verkiezingen aan voor de waterschappen en …

Vrijdag 27 Januari 2023: 17:00-19:00 uur in De Platte Reedijk. Adres: Reedijk 21, 3274 KE Heinenoord

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.