Icafé over Recreatie en Toerisme

Meedoen met de VVD?

Op dinsdag 19 april 2022 (20.00 uur – 21.30 uur) ) organiseren de VVD-netwerken Goeree-Overflakkee, Hoeksche Waard, Nissewaard en Voorne aan Zee een digitaal iCafé (via Zoom) over Recreatie en Toerisme. Te gast zijn wethouder Aart Jan Spoon, beleidsmedewerker provincie Zuid-Holland Patty van der Kleij en de secretaris TOP Voorne Arja Riedijk. Zij zullen het onderwerp wonen vanuit hun perspectief toelichten waarna er ruimte is voor vragen en discussie.

We wonen in een prachtige omgeving. Daar willen meer mensen van genieten, de eilanden rondom het Haringvliet (Goeree-Overflakkee, Hoekse Waard en Voorne-Putten) zijn een trekpleister voor toeristen uit binnen en buitenland.Tijdens dit webinar komen Provincie, een wethouder en de toerisme sector aan het woord om hun visie op Toerisme en recreatie te geven

Wil je aanwezig zijn, een vraag stellen of gewoon meeluisteren? Meld je dan hier aan.

Liberale borrel

Vrijdag 27 Januari 2023: 17:00-19:00 uur in De Platte Reedijk. Adres: Reedijk 21, 3274 KE Heinenoord

24 oktober 2022 - De ALV is helaas alleen toegankelijk voor leden. Nog geen lid? Meld u aan als lid.

Meest recent.

Liberale borrel

Liberale borrelActiviteiten.

Vrijdag 27 Januari 2023: 17:00-19:00 uur in De Platte Reedijk. Adres: Reedijk 21, 3274 KE Heinenoord

24 oktober 2022 - De ALV is helaas alleen toegankelijk voor leden. Nog geen lid? Meld u aan als lid.

Vrijdag 18 november 2022: 16:30 -19:00 uur in Tast Toe – Bar & Kitchen, Voorstraat 15 in Numansdorp

Eerste Lagerhuisdebat vraagt om vervolg De terechte winnaar en daarmee Beste Debater 2022 is geworden Dimitiri Bonthuis.

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.