Lagerhuis debat een groot succes

Meedoen met de VVD?

Eerste Lagerhuisdebat vraagt om vervolg

Donderdag 29 september hield de lokale VVD haar eerste Hoeksche Waard  Lagerhuisdebat in Dorpshuis Streona te Strijen.

De deelnemers gingen over zes actuele stellingen met elkaar het debat aan. De stellingen raakten vooral thema’s die lokaal speelden. ‘’Met bijna dertig gasten een mooie opkomst voor een eerste keer, zeker omdat we diverse mensen mochten ontvangen die geen lid zijn van de partij’’, aldus bestuurslid Ivo van Boven.

De gespreksleider Ben Franken kon met behulp van de interactieve toepassing waarbij gasten via de mobiele telefoon of tablet hun mening gaven op een gepaste doch duidelijke manier de soms pittige tegenstellingen blootleggen. Vooral over de onderwerpen ‘Wonen’ en ‘Duurzaamheid’ werd flink gedebatteerd.

Een vakkundige jury beoordeelde de debaters gedurende de hele avond en wees uiteindelijk een winnaar aan. De terechte winnaar en daarmee Beste Debater 2022 is geworden Dimitiri Bonthuis. Hij ontving naast de bokaal ook gelijk de uitnodiging om volgend jaar plaats te nemen in de jury voor het Lagerhuisdebat 2023 welke zal plaatsvinden in mei.

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. …

Meest recent.Activiteiten.

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van de VVD …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. Maar in …

Beste Liberaal, Graag nodigen wij u hierbij uit voor de Algemene ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard op:               Maandag 27 november 2023. …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.