Ontmoet de VVD-kandidaten tijdens inloopavond

Meedoen met de VVD?

Hoeksche Waard, 20 februari 2022: Op donderdagavond 24 februari organiseert de VVD Hoeksche Waard een inloop voor de inwoners van de Hoeksche Waard zodat zij kennis kunnen maken met de VVD-kandidaten voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Dit doet de VVD naast de bestaande huis-aan-huis campagne omdat het belangrijk is te weten op wie je stemt.

“Als VVD vinden we het belangrijk dat we in nauw contact staan met onze inwoners om te weten wat er speelt en dat zij weten wie de mensen achter de plaatjes zijn. Daarom zijn we direct na afloop van de lockdown met de kandidaten de wijken ingetrokken om de mensen persoonlijk te spreken en organiseren we nu deze inloop. Wij ontvangen graag iedereen, die kennis wil maken met onze Top-10 kandidaten, als onze gast op 24 februari van 17.00 tot 21.00 uur in Restaurant De Hoogt, Raadhuisstraat 3 Maasdam. Er bestaat volop de mogelijkheid tot het stellen van vragen”, aldus VVD-fractievoorzitter en lijsttrekker Arnold de Man.

Op woensdag 24 mei vond de tweede editie van het Lagerhuisdebat, op initiatief van de VVD Hoeksche Waard, plaats in …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

Meest recent.Activiteiten.

Op woensdag 24 mei vond de tweede editie van het Lagerhuisdebat, op initiatief van de VVD Hoeksche Waard, plaats in het Dorpshart …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

NieuwsbriefFebruari 2023Beste liberalen, 2023 is al weer even van start, en er komen al al weer verkiezingen aan voor de waterschappen en …

Vrijdag 27 Januari 2023: 17:00-19:00 uur in De Platte Reedijk. Adres: Reedijk 21, 3274 KE Heinenoord

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.