Ontmoet de VVD-kandidaten tijdens inloopavond

Meedoen met de VVD?

Hoeksche Waard, 20 februari 2022: Op donderdagavond 24 februari organiseert de VVD Hoeksche Waard een inloop voor de inwoners van de Hoeksche Waard zodat zij kennis kunnen maken met de VVD-kandidaten voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Dit doet de VVD naast de bestaande huis-aan-huis campagne omdat het belangrijk is te weten op wie je stemt.

“Als VVD vinden we het belangrijk dat we in nauw contact staan met onze inwoners om te weten wat er speelt en dat zij weten wie de mensen achter de plaatjes zijn. Daarom zijn we direct na afloop van de lockdown met de kandidaten de wijken ingetrokken om de mensen persoonlijk te spreken en organiseren we nu deze inloop. Wij ontvangen graag iedereen, die kennis wil maken met onze Top-10 kandidaten, als onze gast op 24 februari van 17.00 tot 21.00 uur in Restaurant De Hoogt, Raadhuisstraat 3 Maasdam. Er bestaat volop de mogelijkheid tot het stellen van vragen”, aldus VVD-fractievoorzitter en lijsttrekker Arnold de Man.

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. …

Meest recent.Activiteiten.

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van de VVD …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. Maar in …

Beste Liberaal, Graag nodigen wij u hierbij uit voor de Algemene ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard op:               Maandag 27 november 2023. …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.