– PERSBERICHT – Vertrek wethouder Robin Heij

Meedoen met de VVD?

Wethouder Robin Heij biedt zijn ontslag aan

Nadat vrijdag 7 juni 2024 de VVD-fractie aankondigde uit de coalitie te stappen, heeft wethouder Robin Heij (VVD) vandaag bekendgemaakt dat hij zijn ontslag zal aanbieden aan de gemeenteraad van de Hoeksche Waard. Hij zal dat doen in de extra ingelaste raadsvergadering van morgen, dinsdagavond 11 juni.

Wethouder Heij: “Deze stap is onvermijdelijk, nu de VVD-fractie de coalitie heeft verlaten. Ik heb begrip en respect voor deze politieke keuze. Natuurlijk vind ik het erg jammer de functie van wethouder halverwege de bestuursperiode te moeten neerleggen. Met veel plezier heb ik me ingezet voor onze mooie gemeente. Ik was hier graag verder meegegaan en ik zal de goede samenwerking met de inwoners, ondernemers, de ambtenaren, de gemeenteraad en het college zeker gaan missen.”

Wethouder Heij was verantwoordelijk voor de volgende portefeuilles: Wonen, Huisvesting nieuwkomers, Uitvoeringsagenda Wonen, Welzijn en Zorg, Afvalbeleid, Dienstverlening, Control, Facilitaire zaken, Informatiemanagement en informatiebeveiliging/cybersecurity. In het college van B&W wordt morgen besproken door wie de portefeuilles van wethouder Heij worden waargenomen totdat er opvolging is gevonden. 

Burgemeester Van Heijningen: “Wethouder Heij heeft zich een betrokken, kundig en collegiaal bestuurder getoond. Zijn vertrek is een verlies voor het bestuur en de organisatie van de gemeente Hoeksche Waard.”

Download hier het officiële persbericht

-VVD Blij met openstelling op zondag, teleurgesteld over breuk coalitie Hoeksche Waard, 18 juni 2024 – VVD Hoeksche Waard is …

Goed nieuws voor de Hoeksche Waard! In de raadsvergadering van 18 juni jl. heeft de gemeenteraad ingestemd met het geamendeerde …

Meest recent.Activiteiten.

Oud-Beijerland, 10 juni 2024, Beste liberalen, Vandaag heeft onze wethouder Robin Heij zijn ontslag aangeboden bij de gemeenteraad. Dat Robin zijn ontslag heeft …

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van de VVD …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. Maar in …

Beste Liberaal, Graag nodigen wij u hierbij uit voor de Algemene ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard op:               Maandag 27 november 2023. …

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.