Tijdelijke opening AZC in ’s-Gravendeel voor noodopvang

Meedoen met de VVD?

Deze week is bekend geworden, dat het college van B&W van de Hoeksche Waard heeft besloten mee te werken aan het verzoek van het Centraal Orgaan Asielzoekers (COA) om het asielzoekerscentrum in ’s-Gravendeel weer te openen voor een periode van zes maanden.

Dit is nodig om de toestroom van vluchtelingen, waaronder uit Afghanistan, het hoofd te kunnen bieden. Er is een optie tot verlenging van de noodopvang voor nog eens zes maanden. Een verzoek tot permanente openstelling is ook gedaan, maar een besluit hierover zal pas na uitvoerige evaluatie na de noodopvang en inspraak met de inwoners van de Hoeksche Waard worden genomen.

De gemeenteraad is kort voor openbaarmaking van het besluit geïnformeerd door het College.

Op woensdag 24 mei vond de tweede editie van het Lagerhuisdebat, op initiatief van de VVD Hoeksche Waard, plaats in …

Nieuwsbrief 3e editie

Meest recent.Activiteiten.

Op woensdag 24 mei vond de tweede editie van het Lagerhuisdebat, op initiatief van de VVD Hoeksche Waard, plaats in het Dorpshart …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

NieuwsbriefFebruari 2023Beste liberalen, 2023 is al weer even van start, en er komen al al weer verkiezingen aan voor de waterschappen en …

Vrijdag 27 Januari 2023: 17:00-19:00 uur in De Platte Reedijk. Adres: Reedijk 21, 3274 KE Heinenoord

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.