VVD bezoekt “De Dierenstee”

Meedoen met de VVD?

Namens de fractie van de VVD Hoeksche Waard brachten Richard Croonenberg en Marijke Boorsma zaterdag 8 januari een bezoek aan de Dierenstee te Numansdorp.

In de Dierenstee worden jaarlijks ruim 400 honden, katten en kleine huisdieren opgevangen. Dit betreft zwerfdieren en dieren waarvan door de eigenaar afstand is gedaan. In onze gemeente hebben we slechts één locatie voor het opvangen van zwerfdieren en dat is de Dierenstee. Petje af voor de betrokkenheid van de medewerkers, hun inzet en professionaliteit.

Het is een wettelijke plicht van iedere gemeente om zwerfdieren op te vangen. Omdat de Dierenstee die verplichting voor onze gemeente uitvoert ontvangt de Dierenstee jaarlijks subsidie van de gemeente. Gebleken is dat die subsidie al jarenlang niet kostendekkend is. De Dierenstee moet hier fors op toe leggen. Voor de VVD wordt  de bekostiging voor de opvang  van zwerfdieren, in de komende coalitieperiode een aandachtspunt.

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. …

Meest recent.Activiteiten.

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van de VVD …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. Maar in …

Beste Liberaal, Graag nodigen wij u hierbij uit voor de Algemene ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard op:               Maandag 27 november 2023. …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.