Politiek iCafé over wonen

Meedoen met de VVD?

Op Woensdag 2 februari (20.00 uur – 21.30 uur) organiseren VVD Goeree-Overflakkee, VVD Voorne aan Zee en VVD Hoeksche Waard gezamenlijk een politiek iCafé over wonen en bijzondere woonvormen via Zoom. Te gast zijn Tweede Kamerlid Daniel Koerhuis, Statenlid Karima Bouchtaoui en Jean-Paul (architect en directeur-eigenaar Zeelenberg Architectuur). Zij zullen inleidingen verzorgen en uiteraard bestaat er volop de mogelijkheid om vragen te stellen.

Iedereen die geïnteresseerd is kan deelnemen aan het politieke Icafé. Je hoeft geen VVD lid te zijn. Je kan jezelf hier inschrijven. Na aanmelding krijg je ongeveer 24 uur van te voren de iCafé link toegestuurd op het door jou aangegeven e-mailadres.

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. …

Meest recent.Activiteiten.

Afgelopen vrijdag 10 november hebben drie kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen zich gepresenteerd aan de bezoekers van de Verkiezingsborrel van de VVD …

Borrels en boeiende discussies over de lokale en nationale politiek zijn voor de VVD Hoeksche Waard zeker geen onbekend terrein. Maar in …

Beste Liberaal, Graag nodigen wij u hierbij uit voor de Algemene ledenvergadering van de VVD Hoeksche Waard op:               Maandag 27 november 2023. …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.