Politiek iCafé over wonen

Meedoen met de VVD?

Op Woensdag 2 februari (20.00 uur – 21.30 uur) organiseren VVD Goeree-Overflakkee, VVD Voorne aan Zee en VVD Hoeksche Waard gezamenlijk een politiek iCafé over wonen en bijzondere woonvormen via Zoom. Te gast zijn Tweede Kamerlid Daniel Koerhuis, Statenlid Karima Bouchtaoui en Jean-Paul (architect en directeur-eigenaar Zeelenberg Architectuur). Zij zullen inleidingen verzorgen en uiteraard bestaat er volop de mogelijkheid om vragen te stellen.

Iedereen die geïnteresseerd is kan deelnemen aan het politieke Icafé. Je hoeft geen VVD lid te zijn. Je kan jezelf hier inschrijven. Na aanmelding krijg je ongeveer 24 uur van te voren de iCafé link toegestuurd op het door jou aangegeven e-mailadres.

Op woensdag 24 mei vond de tweede editie van het Lagerhuisdebat, op initiatief van de VVD Hoeksche Waard, plaats in …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

Meest recent.Activiteiten.

Op woensdag 24 mei vond de tweede editie van het Lagerhuisdebat, op initiatief van de VVD Hoeksche Waard, plaats in het Dorpshart …

Waar? Het Dorpshart van Mijnsheerenland Adres? Van der Straatenplein 2, 3271 SH Mijnsheerenland Inloop? 19:30 uur

NieuwsbriefFebruari 2023Beste liberalen, 2023 is al weer even van start, en er komen al al weer verkiezingen aan voor de waterschappen en …

Vrijdag 27 Januari 2023: 17:00-19:00 uur in De Platte Reedijk. Adres: Reedijk 21, 3274 KE Heinenoord

Hartelijk dank voor je bericht. We nemen zo spoedig mogelijk contact op.